Anasayfa » Kargo » PTT Kayıtlı Küçük Paket nedir?

PTT Kayıtlı Küçük Paket nedir?

Yazar: İhracat Forum
Yayınlanan: Son Güncelleme Tarihi 2.562 görüntüleme

PTT Kayıtlı Küçük Paket, 2 kilogramı geçmeyen yurt dışı varışlı paketlere denir. En büyük uzunluğu 60 cm’yi geçmemek üzere uzunluğu, genişliği ve kalınlığı toplamı 90 santimetreden fazla olmamalıdır.

Bugüne dek edindiğimiz tecrübelere paralel olarak, Amerika ve Kanada varışlı postalar için, genelleyecek olursak Kuzey Amerika varışlı paketler için tavsiye etmediğimiz bir gönderim biçimidir. Nedeni ise hem maliyetinin yüksek hem de teslimat süresinin uzun olmasıdır. Bunlara ek olarak her iki ülkeye giriş yapan paket takip edilemeyebiliyor. Bu rota için ekonomik kargo firması olarak ShipEntegra’yı önerebiliriz.

Avrupa varışlı paketler için oldukça ekonomik ve stabil çalışıyor diyebiliriz. Bu noktada, 2 KG ve üzeri paketler için yine ShipEntegra ile gönderimler hem daha ekonomik hem çok hızlı şekilde gerçekleşebilir. Karşılaştırma yapmak için her iki taraftan da fiyatları incelemenizi öneririz.

Faydalı bağlantılar:

Merak ettiğiniz diğer konular için bu başlık altına yazabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar.

Benzer Yazılar

Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bunu kabul ettiğinizi varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Tamam Detaylar