ETSY Buzzfeed, Martha Stewart ve Real Simple ile Reklam Anlaşması Sağladı

Merhaba,

Kısa süre önce ETSY tarafından gelen mailin çevirisi aşağıdadır. Bu yeni gelişme satışları ne kadar etkileyecek birlikte takip ediyoruz.

Kısaca özetlersek, ETSY Site Dışı Reklamlar (Offsite Ads) kanallarına 3 yeni mecra daha ekledi.

E-posta metni.

Site Dışı Reklamlar, ürünlerinizi Google, Instagram ve Pinterest gibi yüksek trafikli arama ve sosyal medya sitelerinde tanıtır. Artık, ürünlerinizin yayın sitelerinde öne çıkarılmasına ve mağazanıza daha da fazla trafik çekmenize yardımcı olabilir.

Etsy’de bulunan ilanları Buzzfeed, Martha Stewart ve Real Simple gibi sitelerle paylaşacağız. Etsy sizin için tüm zorlu işleri hallediyor. Etsy’de satış yaparak otomatik olarak öne çıkmaya hak kazanırsınız.

Site Dışı Reklamların diğer satış kanalları gibi, yalnızca satış yaptığınızda bir ücret ödersiniz. Bugün, bu yeni kanallardan aldığınız trafiği ve satışları görebilmeniz için bu siteleri Site Dışı Reklamlar kontrol panelinize ekledik. Önümüzdeki 30 gün boyunca yeni anlaşma sağladığımız yayıncıların sitelerinden gelen trafikten aldığınız sipariş için Site Dışı Reklam ücreti almayacağız. 25 Mart 2021’e kadar Site Dışı Reklamlar için kesinti ücreti yapılmayacaktır.

Herkese bol kazançlar.