Etsy dükkanım kapandı yenisini açabilir miyim

slm herkese bol kazançlar

bugün 4. defa etsy dükkanım kapandı. kapanma nedeni ürünleri benim üretmemiş olmam. iyi satış yapmaya başlamıştım kötü zamanda kapandı. paypal açıkken paypalla, kapandıktan sonra shopier ile ödeme alıyordum.

tekrar dükkan açacağım ama bu sefer amerika veya ingiltere üzerinden, tanıdıklarımın adına hesap açmayı düşünüyorum. kuzenimin amerika banka hesabı var. hesap sahibinin adı-soyadı-adresi gibi bilgileri girip, banka hesabı bilgilerine başkasının bilgilerini girebilir miyim? bilgilerini kullanacağım herkesi de dükkana ekleyeceğim tabiiki.

yorumlarınızı merak ediyorum

Merhaba Buse,

Amerika’daki bir kredi kartını ekleyince ETSY payments aktif oluyor ancak ssn ve ein numarası da eklemeniz gerekir. Bu bilgileri doğru girmek zorundasınız çünkü sistem doğruluğunu kontrol ediyor.

Eğer yine kendi üretmediğiniz ürünleri satmayı planlıyorsanız dükkanınız yeniden kapanacaktır. Sattığınız ürünleri kişiselleştirebilirseniz belki kapanma riskinden kurtulabilirsiniz.

Bol kazançlar.

Sizdede ne azim varmış Buse hanım. Kuralları bildiğiniz halde 4 sefer dükkan kapattırıp tekrar açmayı düşünmek garip geldi bana. Vur kaçmı yapıyosunuz, nedir bu azim